Logi sisse

Tarneinfo

Prindi
Kauba tellimine Smartposti pakiautomaati
Smartposti pakiautomaat, tarnime tasuta!
Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x36x60 cm. Kui paki mõõdud on suuremad kui 60x36x60 cm, saadetakse pakk SmartKULLERiga ning pakile lisandub saatekulu 9,50 €.
Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Sinu mobiiltelefonile vastava sisuga SMS ja/või soovi korral e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset koodi, mille sisestamisel automaadi ekraanile ja paki eest kaardimaksega tasudes saad paki automaadist kätte. Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva alates uksekoodi saatmisest.
Smartposti pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Sealt saad paki kätte mugavalt kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadel. Sa ei pea valima elukohale lähimat pakiautomaati, vaid võid ka valida enda igapäevaste poeskäikudega sobiva koha.
Smartposti pakiautomaadi kasutamine on lihtne:
Smart_2.jpg 
Rohkem infot Smartposti teenustest ja pakiautomaatide loetelu leiad www.smartpost.ee
Kauba tellimine Omniva pakiautomaati
Omniva pakiautomaat, tarnime tasuta!
Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm. Kui paki mõõdud on suuremad kui 41x38x64 cm, saadetakse pakk Eesti Posti väljastuspunkti ning pakile lisandub teenustasu 8,90 €. Pakiautomaatide asukohad: www.omniva.ee/kaart
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS või soovi korral ka e-mail. Sõnumis on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ning hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel ning paki eest kaardimaksega tasudes saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi. Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.
Kauba tellimine Eesti Posti väljastuspunkti (sh kaubanduskeskustes)

Eesti Posti väljastuspunkt, saatekulu 8,90 €
Telli pakk just Sulle kõige sobivamaisse Eesti Posti väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja/või e-posti aadress, sest paki saabudes saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, paberteatist ei saadeta. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki väljastuspunktist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument. Väljastuspunktis hoitakse Sinu pakki 14 päeva. Väljastuspunktide asukohad: www.omniva.ee/kaart

Kauba kättetoimetamine SmartKULLERiga

Kättetoimetamine SmartKULLERiga, saatekulu 9,50 €
Paki saabumisel helistab Sulle kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Pakk antakse üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Sulle SMS-teatega. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda, lepib kuller kokku teise aja või toimetab paki ilma lisatasuta Sulle sobivasse Smartposti pakiautomaati, kus hoitakse pakki 7 päeva. Pakk võib olla max 60x60x120 cm ja 35 kg.
Rohkem infot Smartposti teenustest ja pakiautomaatide loetelu leiad www.smartpost.ee

Kauba kättetoimetamine Omniva kulleriga

Kättetoimetamine Omniva kulleriga, saatekulu 9,90 €
Paki saabumisel võtab Omniva kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Kui Sind telefoni teel kätte ei saada, toimetatakse Sinu pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ning Sulle saadetakse paki saabumise teade, mille alusel saad paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse Sinu pakki 14 päeva.
Rohkem infot Omniva teenustest leiad lehelt www.omniva.ee

Suuremõõtmelise ja raske kauba kättetoimetamine

Suuremõõtmelised ja rasked kaubad kuuluvad kättetoimetamisele Omniva kulleriga, saatekulu 23,90 €
Kui tellimus sisaldab suuremõõtmelisi ja raskeid kaupu, lisandub kaupade hinnale ühekordne tasu kojutoomisteenuse eest 23,90 €. Tasu kojutoomisteenuse eest (23,90 €) ei kuulu tagastamisele.
Omniva kulleriga kättetoimetatava suuremõõtmelise ja raske kauba eest ei ole Sul võimalik tasuda selle kättesaamisel. Sellisel juhul toimub tasumine enne kohaletoomist ülekandega, makse saajaks on OÜ Catalogue-shop, a/a EE042200221029245285 Swedbank. 
Näide kauba saabumisest: kui klient tellis koos suuremõõtmelise ja raske kaubaga ka teisi kaupu ning viimased jõuavad Eestisse suuremõõtmelisest ja raskest kaubast varem, siis saadetakse need kaubad Eesti Posti väljastuspunkti (lisandub saatekulu 8,90 €) ning kui saabub suuremõõtmeline ja raske kaup, siis tuuakse see kliendile koju (lisandub saatekulu 15 €), st kokku lisandub tellimusele 23,90 €.